Kuu horoskoop Ambur märts 2024

Amburid naudivad kuu aega tummist liikumist. Teie valitseja Jupiter Kalade märgist toob teile teeneid, mis teevad teie hinge õnnelikuks. Suhted põhiperega paranevad märkimisväärselt ja mõistmine jõuab mõeldamatutesse piiridesse. Kasulikud planeedid perekonna ja koduga seotud piirkonnas vastutavad nii palju rõõmu. Pikad viiulid on du käsutuses ja rohkem kui üks kentaur vahetab elukohta. Aidake sõpru, kes teid vajavad. Horoskoop Ambur märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sina ja su kaaslane hindate märtsikuus eriti elu mugavusi, olgu selleks siis maitsev eine, hea klaas veini, mõnus muusika või lihtsalt mugav diivan. Igal juhul on südantsoojendav, kui saate koos nautida igapäevaelu pisirõõme. Vallalised peaksid kogu oma julguse kokku võtma ja registreeruma mõnes interneti tutvumisportaalis. Tõenäosus õige partneri leidmiseks on märtsis väga suur. Horoskoop Ambur märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

See võib olla teie kuu, kuna uutele äripartneritele meeldivad teie ideed ja kirg, kuid peate teadma nende kavatsusi. Ole äripartnerite valikul ettevaatlik ja uuri nende tausta. Teie isa ja teie abikaasa saavad teid äritegevuses aidata. Partnerlus on teile sel kuul kasulik, kuid ärge tehke sel kuul suuri otsuseid, kuna äri võib ootamatult kaotada. Nii et olge natuke ettevaatlikum. Kuu horoskoop Ambur märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Selle aja jooksul tunneb Ambur end emotsionaalselt stabiilsena ja tunneb, et nad teavad kindlalt, mida nad elult tahavad. Nende sisemine tuli süttib ja nad levitavad positiivsust igas suunas. Märts on ideaalne aeg, et saada paremaks tegevustes, mis mõjuvad hingepalsamina. Olgu siis kunstis, spordis või töös, info omastamise võime teravneb oluliselt. Aja jooksul muutub teist sõna otseses mõttes kõndiv entsüklopeedia.

Astroloogiline prognoos Ambur märts 2024

Jätad selja taha selle, mis on olnud – olenemata sellest, kas tegemist on töö, partneri või koduga.

Tervis

Märts nõuab teilt palju tähelepanu. Närvilisus, impulsiivsus, unehäired või äkilised vererõhu muutused kontrolli all hoidmiseks. Parem ärge tõmmake köit ja proovige end võimalikult palju hellitada: see on lihtsalt energiavaesuse periood. Kevade saabudes teie pilt muutub ja tunnete end elujõulisemana ja vormismana.

Karjäär

Koostöö kolleegidega on sel kuul positiivne ja töötad kõvasti. Tundub, et sel kuul saate oma raske töö eest tasu ja tunnustust. Koostöö kaudu saavutate karjäärieesmärgid. Finantsvaldkonnas tunduvad mõnikord teatud väljakutsed kerkivat. Seetõttu on mõistlik investeeringud ja suured väljaminekud edasi lükata.

Raha

Suhted perega tekitavad sulle enim ängi, seega tasub märtsikuus koondada kogu tähelepanu lähedastega suhete korraldamisele ja koduse õhkkonna parandamisele. Raskuste ületamiseks peab Ambur üles näitama kangekaelsust ja sihikindlust.

Suhted

Võib-olla kordate sama mustrit liiga kaua? See loob sulle illusiooni, et sa ei vaja kedagi oma probleemide lahendamiseks. Märtsis annab tempo seadmine võimaluse taastada ühendus iseendaga ja armastusega. Kui te ei pruugi asja lõpuni jõuda, on asjad juba algamas. 24. kuupäeval ärge kaotage südaööd.

Rahandus

Energia ja optimism on sinu olemuse olulised osad, kuid sel kuul võib tekkida energiapuudus, mis võib sind häirida. Töökohal võib juhtuda midagi, mis võib vähendada teie vaimseid võimeid ja selgust ning häirida teid karjäärieesmärkidest ja -plaanidest. Siiski ei tohiks te kaotada keskendumist oma tööle. Peaksite rääkima oma ülemusega ja kolleegidega sellest, mis teid häirib, ja lahendama selle kohe.

Astroloogi nõuanded

Ambur peab ennetama eelkõige sooleprobleeme. Eriti need, kes on harjunud pidutsema või kes ei tarbi tasakaalustatud kiudainerikast toitumist. Sel juhul on mugav oma rutiini teatud muudatusi sisse viia.Kuna keha küsib sinult ka mõnevõrra rahulikumat elurütmi, võiks põliselanikel kodus loodusliku ja värske toidu valmistamiseks kuluda mõistlikult aega, selle asemel, et midagi süüa. Alates 12. kuupäevast on jalutuskäigud hea ennetusmeede.Väike vajalik eeldus: Suure (Jupiter ja Saturn) taevas on teiega ja tõotab teile stabiilsust ja rahulolu pikemas perspektiivis. Kuid sel kuul töötavad kiireimad planeedid kordamööda teie külgedel. Esiteks Veenus, siis Marss ja lõpuks Merkuur kergitavad suitsukatte teie ja rahulikkuse vahele. Omamoodi udu, mis takistab teil siira ja kiretu objektiivsusega oma rahulolematuse põhjuseid jälgida. Nii et ole ettevaatlik, et mitte süüdistada enda ümber olevaid: varsti taastub rahulikkus ja unustad selle hetke.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Ambur juuli 2024

Jupiterist ja Uraanist koosnev duo, kes töötab majas, mis on seotud armastuse, loovuse, laste ja …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga