Kuu horoskoop Ambur mai 2024

Ambur on olendid, kes on alati valmis elama vabaduses ning jagama teistega tarkuse- ja optimismirikkaid kogemusi. Sellel perioodil on paljud Amburid, kes reisivad siia-sinna. Teised alustavad uusi õpinguid ja paljud teised loovad väga sügava ühenduse iseendaga, mis aitab neil suurendada peaaegu prohvetlikku intuitsiooni, mis neil on. Lühidalt öeldes on mai kõigi Jupiteri laste jaoks sügava kasvu ja evolutsiooni periood. Liikuge edasi ilma hirmuta. Horoskoop Ambur mai 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Alates 9. maist pilgutab Veenus sulle silma ja saadab vallalistele potentsiaalseid unistuste partnereid. Ja paarid saavad armukriisist aeglaselt, kuid kindlalt üle. Nad tõesti õitsevad ja on taas õnnelikud. Horoskoop Ambur mai 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusettevõtete kaudu võite oodata ilusat kasumit. Tänu oma äripartnerile võib olla ka märkimisväärset kasu. Reisid võivad pakkuda teile uusi kauplemisvõimalusi, samas kui teie ärivaist võib teile ka tunnustust anda. Head kasumit võivad oodata eelkõige need, kes tegelevad ekspordiga. Kuu horoskoop Ambur mai 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Päikese mõjul tunned end sel perioodil väga optimistlikuna. Teie ümber on positiivne energia, samuti tunnete end visa ja isegi ahnena. Ambur läheb oma eesmärgi poole tugevalt ja tundub, et miski ei saa neid peatada. Selle tulemärgi all sündinud inimeste jaoks saab maist üks produktiivsemaid kuud. Su lähedased märkavad seda kiiresti ja võivad sind isegi eeskujuks võtta. See on teile meelitav, kuid proovige vältida üleolevat käitumist. See võib eemale peletada isegi kõige lojaalsemad kaaslased.

Astroloogiline prognoos Ambur mai 2024

See, kas te oma tunnetega midagi ette võtate, sõltub suurel määral sellest, kus te elus viibite, kuid tunded, mis teid praegu mõjutavad, on sama tugevad, olenemata sellest, kas annate neile järele või mitte.

Tervis

Üldiselt võite olla kindel, et selle kuu destabiliseerivad transiidid seavad teie heaolu vaid osaliselt proovile. Rohkem kui miski muu on see vaimne energia ja sisemine rahulikkus, mis võtavad dokki ja sunnib teid lati kõrgel hoidmiseks kõvasti tööd tegema. Tegelikult ei saa te füüsilise elujõu üle kurta, kui mai lõpus väike langus välja arvata.

Karjäär

Karjääri mõttes paistab, et tuleb raske kuu. Tundub, et teil on või antakse palju vastutust ja teil on suur töökoormus, osaliselt seetõttu. Pärast kuu esimest poolt tundub olukord muutuvat. Rahaliselt tundub see kuu olevat positiivne. Võib-olla sissetulek veidi suureneb. Kas see on sellepärast, et pärast kuu esimest poolt premeeritakse teid raske töö eest?

Raha

Amburi jaoks on taktitunne ja hoolivus väga olulised, sest tänu nendele omadustele rahustavad nad perekonflikte. Teistega mõistmist otsides tasub meeles pidada, et kõik otsivad armastust ja aktsepteerimist.

Suhted

Sa armud tuttavasse maastikusse, mis annab sulle kõik relvad tulevaste olukordade ennetamiseks. Oled väga sümpaatne, sulle meeldib oma akusid laadida koos armastatud inimestega; see on teie nooruse allikas. Veedad palju aega oma lähedastega, oled zen; perekondlik õhkkond rahustab.

Rahandus

Amburi professionaalidel on selle kuu lõpus võimalus oma ülemustega eriarvamusi tekitada. Palun olge oma kõnes eriti ettevaatlik. Kuid need, kes tegelevad valitsusasutuste või asutustega, võivad olla tunnistajaks märkimisväärsele edusammule. Ka teie kolleegid võiksid olla toeks.

Astroloogi nõuanded

Kuna mai on rahulik ja pingevaba kuu, on enamikul Amburi põliselanikest üldine tervislik seisund väga hea, välja arvatud need, keda vaevavad kroonilised peavalud ja vereringeprobleemid. Nendel ebamugavustel on aga hea perspektiiv alates 16. Ambur saab nendest häiretest ja paljudest teistest vabaneda tänu tervishoiutöötajate sekkumisele, kes neid vastavalt nõustavad. Samuti on nende vaevuste vastu tõhus sportimine, näiteks ujumine ja kõndimine.Milline ebatavaline kuu! Võite leida end ristteel, ebakindlusest, ehk isegi teadmisest, mida sa tegelikult tahad. Ükskõik, mis käivitav sündmus ka poleks, ärge laske end kaasa haarata oma mõtetest, mida ärritavad tõenäoliselt hirmud, mitte selle, mida te kardate, kindlast tulemusest. Maikuu kulgeb paraku veidi nii, tõusude ja mõõnadega ning mõningase närvilisusega ning ei lase olukorrast kohe kokkuvõtteid teha. See on mööduv periood, segaduse faas, mis ei kesta igavesti. Nii et ärge kiirustage midagi.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Ambur juuli 2024

Jupiterist ja Uraanist koosnev duo, kes töötab majas, mis on seotud armastuse, loovuse, laste ja …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga